Як споживачі фінансових послуг можуть захистити свої права?

14 березня о 12:00 у Києві відбудеться прес-конференція, присвячена захисту прав споживачів фінансових послуг в Україні, а також відзначенню Всесвітнього дня прав споживачів

14 березня о 12:00 у Києві (ІА “Українські Новини”, вул. Еспланадна, 20) відбудеться прес-конференція, присвячена захисту прав споживачів фінансових послуг в Україні, а також відзначенню Всесвітнього дня прав споживачів (15 березня). Захід проводить Всеукраїнська федерація споживачів “Пульс” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники прес-конференції:
– Наталія Бородачова, віце-президент ВФС “Пульс”;
– Мирослава Муляр, правознавець, експерт із питань захисту прав споживачів фінансових послуг;
– Ольга Квашук, координатор Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Представники ВФС “Пульс”:
– вважають, що суспільство зацікавлене не лише у відстоюванні інтересів і прав споживачів фінансових послуг, а й у стабілізації банківської системи України, для якої довіра й гарантування права споживача на чесні, якісні та безпечні послуги має бути найважливішою цінністю;
– готові внести пропозиції до оновленого складу Нацбанку й уряду щодо конкретних механізмів участі громадськості у встановленні нових правил розвитку банківського та фінансового сектору України.

У побудові правовідносин споживачів фінансових послуг із фінансовими структурами, що надають такі послуги, особливе місце посідають права споживачів банківських послуг, зокрема по споживчих кредитах і депозитах. Практика свідчить, що договори між банками та споживачами є інструментом маніпуляції банками недостатньою правовою та фінансовою грамотністю споживачів, недоброчинним використанням наданої банкам свободи та свідченням неналежної відповідальності за масові порушення законних прав споживачів.
 
Представникам ЗМІ слід попередньо акредитуватися (063 628 68 69, contact@1-12.org.ua).

Контакти:
Всеукраїнська федерація споживачів “Пульс”
(044) 513 99 36
ucf_pulse@ukr.net

***

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” сприяє європейській інтеграції України через поєднання зовнішних вимог Європейського Союзу, які випливають із підписаних міжнародних домовленостей, з підтримкою їх відстоювання та просування з боку українського громадянського суспільства, громадських організацій, які працюють заради утвердження європейських цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: