Як синхронізувати українські інноваційні програми з європейськими?

2 грудня о 15:00 у Києві відбудеться презентація видання “Гармонізація та синхронізація європейських та українських інноваційних програм”

2 грудня о 15:00 у Києві, у конференц-залі Державного агентства з питань науки, інновацій і інформатизації (бульвар Шевченка, 16), відбудеться презентація видання “Гармонізація та синхронізація європейських та українських інноваційних програм”. Збірку підготовано за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”, Міністерства освіти й науки, молоді та спорту, Державного агентства з питань науки, інновацій і інформатизації та Міжрегіонального центру інвестицій і розвитку.

Збірка презентує науково обґрунтовані рекомендації щодо гармонізації та синхронізації національних інноваційних програм із відповідними європейськими програмами, а також пропонує практичні поради щодо використання європейських методик розбудови системи інноваційного розвитку.

Видання дозволить покращити обізнаність громадськості та владних структур в Україні про можливості поточних європейських інноваційних програм, включно з 7-ю Рамковою програмою, “Eureka”, “Eurostars”, “COST”, “CIP”, “ETP”, “JTI”, “EIB”.

“Eureka” в Україні
Петро Смертенко
(044) 454 11 56
eureka.workshop.2011@gmail.com

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: