Як реалізуються повноваження органів самоорганізації населення столиці у сфері житлово-комунальних послуг

25 жовтня об 11:30 у Києві (ІА “УНІАН”, вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція “Як реалізуються повноваження органів самоорганізації населення столиці у сфері житлово-комунальних послуг”

25 жовтня об 11:30 у Києві (ІА “УНІАН”, вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція “Як реалізуються повноваження органів самоорганізації населення столиці у сфері житлово-комунальних послуг”. Захід проводить ОСН “Комітет мікрорайону “Русанівка” (Київ) в межах коаліційного проекту “Житлово-комунальні послуги – під контроль громадськості”, який координує ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” за підтримки “Pact Inc.”, Фонду Східна Європа та програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники:
– Андрій Нєстєрков, керівник ОСН “Комітет мікрорайону “Русанівка”;
– Олександр Чунаєв, заступник керівника ОСН “Комітет мікрорайону “Русанівка”;
– Валерій Гуманенко, керівник ОСН “Комітет мікрорайону “Березняки – Тельбін”.

Експерти розкажуть про контроль ОСН столиці за наданням житлово-комунальних послуг.

У межах проекту було проведено експертно-соціологічне опитування, проаналізовано відповідну нормативно-правову базу й підготовано проекти чотирьох нормативно-правових актів. Ознайомитися з ходом реалізації проекту в Києві можна на веб-сайті http://rusanivka.org.ua/.

Контакти:
Андрій Нєстєрков
(044) 295 18 74
rusanivkaosn@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: