Як реалізувати права без прописки?

20 грудня об 11:30 у Києві відбудеться круглий стіл “Ні житла, ні прописки? Як реалізувати гарантовані права на безкоштовне лікування, дитсадки, виплату пенсій тощо?”

20 грудня об 11:30 у Києві, у Міжнародному фонді “Відродження” (вул. Артема, 46), відбудеться круглий стіл “Ні житла, ні прописки? Як реалізувати гарантовані права на безкоштовне лікування, дитсадки, виплату пенсій тощо?” Захід проводить ВГО “Асоціація допомоги постраждалим інвесторам” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета круглого столу – обговорити проблеми, що виникають в інвесторів житла, які знялися з реєстрації місця проживання та через поважні причини не зареєструвалися на новому місці (наприклад, вкладення коштів у будівництво житла та неотримання житла у зв’язку з шахрайством забудовників), підвищення правової обізнаності інвесторів, що потрапили в таку ситуацію, обговорення шляхів вирішення проблеми.

Питання для обговорення:
· які проблеми виникають у громадян у зв’язку з неможливістю отримати реєстрацію місця проживання?
· як захистити гарантовані Конституцією права на отримання соціальних благ незалежно від наявності чи відсутності реєстрації місця проживання (право на медичне обслуговування, освіту, отримання пенсій, голосу на виборах)?
· якими правами може скористатися громадянин за фактичним місцем проживання, не маючи жодної реєстрації?
· доцільність унесення до законодавства такої форми реєстрації місця проживання, як “тимчасова відсутність реєстрації”, для тих осіб, що знялися з реєстрації та не зареєстрували свого місця проживання чи перебування через поважні причини.

Учасники заходу:
· Тетяна Яковенко, виконавчий директор ВГО “Асоціація допомоги постраждалим інвесторам”;
· Володимир Боряк, молодший юрист Адвокатської компанії “Юстіс”.

На захід запрошено представників органів державної влади, київських районних відділів громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб МВС України, Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, головного управління юстиції в місті Києві, головного управління з питань внутрішньої політики та зв’язків із громадськістю КМДА, комунальних і приватних ЖЕО, ЖБК та ОСББ, громадських правозахисних організацій, а також приватних інвесторів, що постраждали від неправомірних дій забудовників і не отримали бажаного житла вчасно.

Для участі в семінарі слід заповнити анкету та надіслати її на адресу info@investhelp.com.ua.

ВГО “Асоціація допомоги постраждалим інвесторам”
(044) 228 28 42
(044) 599 50 53
info@investhelp.com.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: