Як податкова реформа впливає на фінансову самостійність місцевих бюджетів?

5 червня об 11:00 у Чернігові відбудеться круглий стіл “Вплив податкової реформи на фінансову самостійність місцевих бюджетів Чернігівської області: результати аналізу та пошук перспектив”

5 червня об 11:00 у Чернігові, в Експертному клубі “Чиста політика” (вул. Полуботка, 6-А), відбудеться круглий стіл “Вплив податкової реформи на фінансову самостійність місцевих бюджетів Чернігівської області: результати аналізу та пошук перспектив”. Захід проводить Поліський фонд міжнародних і регіональних досліджень за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час круглого столу організатори представлять експертні висновки щодо впливу податкової реформи на фінансову самостійність місцевих бюджетів і висвітлять роль місцевих податків і зборів у формуванні доходів бюджетів різних рівнів на прикладі Чернігівської області. Також буде запропоновано рекомендації з удосконалення системи місцевого оподаткування, розроблені на основі аналізу.

До участі запрошують представників фінансових відділів та управлінь органів влади та місцевого самоврядування Чернігівщини, громадських експертів, представників ЗМІ.

Поліський фонд міжнародних і регіональних досліджень
(0462) 66 11 27
pfirs@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: