Як організувати успішну кампанію громадянської дії (адвокасі)?

14-16 травня в Миколаєві відбудеться семінар-тренінг “Формула успіху кампаній громадянської дії (адвокасі)”

14-16 травня в Миколаєві (вул. Севастопольська, 15/3) відбудеться семінар-тренінг “Формула успіху кампаній громадянської дії (адвокасі)”. Захід проводить Фонд розвитку міста Миколаєва за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Завдання семінару:
1. Детальне вивчення досвіду кампаній громадянської дії, представлених у кейсі “Формула успіху громадянської дії”.
2. Знайомство з процедурами діяльності Фонду розвитку міста Миколаєва та його грантоотримувачів, що займаються адвокасі.
3. Формування учасниками стажування проектів кампаній.

Витрати на проїзд і проживання учасників з інших міст відшкодовують організатори. Учасників забезпечують роздатковими матеріалами.

Для участі в заході слід заповнити анкету та відправити її асистентові проекту Маріанні Ткаченко на електронні адреси frgn@ukrpost.ua, fondnikol@mail.ru.

Програма семінару-тренінгу

Фонд розвитку міста Миколаєва
(0512) 47 38 79
frgn@ukrpost.ua
fondnikol@mail.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: