Як органи місцевого самоврядування Луганщини протидіють корупції?

Луганський обласний центр політичних і соціологічних досліджень “Політсоціум” і Луганська обладміністрація розпочали проект “Моніторинг реалізації антикорупційної політики органами місцевого самоврядування чотирьох міст Луганської області”

Луганський обласний центр політичних і соціологічних досліджень “Політсоціум” і Луганська обладміністрація розпочали проект “Моніторинг реалізації антикорупційної політики органами місцевого самоврядування чотирьох міст Луганської області”. Проект підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета проекту – громадський контроль за виконанням органами місцевого самоврядування антикорупційного законодавства та власних нормативних актів, спрямованими на боротьбу з корупцією.

Територія проекту – міста Антрацит, Ровеньки, Стаханов, Кіровськ.

Перші результати моніторингу показали, що посадовці мають недостатню професійну підготовку для протидії корупції. Тому ухвалено рішення щодо проведення з ними відповідного семінару в кожному з чотирьох міст.

Контакти:
Луганський обласний центр політичних і соціологічних досліджень “Політсоціум”
(0642) 52 81 31
politsocium@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: