Як НУО з невеликих міст можуть співпрацювати з органами місцевого самоврядування?

12 липня об 11:00 у місті Хмільник (Хмільницька районна бібліотека для дорослих) відбудеться презентація проекту “Поширення досвіду представлення групових інтересів у відносинах з органами місцевого самоврядування”

12 липня об 11:00 у місті Хмільник (Хмільницька районна бібліотека для дорослих) відбудеться презентація проекту “Поширення досвіду представлення групових інтересів у відносинах з органами місцевого самоврядування”. Проект здійснює ГО “Право” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета проекту – підвищити ефективність діяльності громадських організацій із невеликих міст України у представленні й відстоюванні прав і групових інтересів у відносинах з органами місцевого самоврядування через застосування таких механізмів, як громадська рада, громадська експертиза й антикорупційна громадська експертиза проектів нормативно-правових актів.

До участі у презентації запрошують представників органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, політичних партій, ЗМІ та громадських активістів.

Контакти:
ГО “Право”
Олександр Вознюк
098 53 257 53
geodezist_78@mail.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: