Як навчати управителів і голів ОСББ? Прес-конференція у Львові

11 червня о 12:00 у Львові (Ресурсний центр для ОСББ, пл. Ринок, 1, кім. 107) відбудеться прес-конференція “Сучасний стан методичного забезпечення навчального процесу для управителів і голів ОСББ”

11 червня о 12:00 у Львові (Ресурсний центр для ОСББ, пл. Ринок, 1, кім. 107) відбудеться прес-конференція “Сучасний стан методичного забезпечення навчального процесу для управителів і голів ОСББ”. Захід проводить Центр досліджень місцевого самоврядування й Ресурсний центр для ОСББ при Львівській міській раді за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі запрошують журналістів, представників громадського сектору, ОСББ, ОСН, органів місцевого самоврядування, управителів житловою нерухомістю.

Учасники заходу обговорять підсумки проекту “Створення сучасного методичного забезпечення навчального процесу для управителів і голів ОСББ”. Керівник проекту розповість про головний продукт проекту – оновлений двотомний посібник “Професійне управління житловою нерухомістю” (т. 1. “Правові, організаційні і фінансово-економічні аспекти”; т. 2 “Практика управління і технічне обслуговування”).

У прес-конференції візьмуть участь:
– Володимир Бригілевич, голова правління Центру досліджень місцевого самоврядування, керівник проекту;
– Галина Когут, керівник Ресурсного центру для ОСББ при Львівській міській раді;
– Любомир Лиско, голова правління Львівської Асоціації співвласників житла й управителів нерухомістю.

Контакти:
Центр досліджень місцевого самоврядування
Ольга Щодра
(032) 235 68 48
centredms@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: