Як науково-технологічні програми ЄС підтримують інновації в Україні?

26 квітня об 11:00 в Ужгороді відбудеться міжнародна конференція-семінар “Інструменти підтримки інновацій у науково-технологічних програмах ЄС”

26-27 квітня в Ужгороді відбудеться міжнародна конференція-семінар “Інструменти підтримки інновацій у науково-технологічних програмах ЄС”. Захід проводять ГО “Агенція європейських інновацій”, Львівський центр науки, інновацій та інформатизації, Транскордонний центр наукового співробітництва Ужгородського національного університету, Донецький національний університет, Центр “Харківські технології” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження” та Міністерства освіти й науки, молоді та спорту України.

На семінарі заплановано розглянути можливі шляхи інноваційного розвитку України в цілому та регіонів зокрема, а також розкрити перспективи використання науково-технологічних програм ЄС для налагодження ефективної співпраці між науково-освітніми організаціями та малим і середнім бізнесом.

Окремо винесено питання створення Технологічних платформ як ефективного механізму концентрації зусиль підприємств і науково-дослідних інституцій для досягнення спільної мети на прикладі ЄТП “Іжа для життя” та відповідної Української національної технологічної платформи “Агропродовольча”.

До участі в семінарі запрошують експертів, науковців, представників регіональної та центральної влади, а також представників регіональних агенцій малого й середнього бізнесу.

26 квітня о 10:40 відбудеться прес-конференція за участю представників обласної державної адміністрації, Координаційного центру з упровадження економічних реформ при Президентові України, Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації, Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами, Торгово-промислової палати України, проекту “Формування мережі обміну інформацією про науково-освітні програми Європейського Союзу”, НІП України, Ужгородського національного університету, Центру транскордонною наукового співробітництва.

Детальніше про конференцію

ГО “Агенція європейських інновацій”
info@aei.org.ua

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: