Як можна вплинути на якість житлово-комунальних послуг

Фонд розвитку міста Миколаєва опублікував брошуру “Механізми впливу мешканця міста м. Миколаєва на якість житлово-комунальних послуг (Аналіз місцевої нормативної бази щодо наявності механізмів впливу громадськості на забезпечення якісними житлово-комунальними послугами)”

Фонд розвитку міста Миколаєва опублікував брошуру “Механізми впливу мешканця міста м. Миколаєва на якість житлово-комунальних послуг (Аналіз місцевої нормативної бази щодо наявності механізмів впливу громадськості на забезпечення якісними житлово-комунальними послугами)”. Видання вийшло за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”, “Pact Inc.” і Фонду Східна Європа.

У посібнику висвітлено законодавчу базу надання житлово-комунальних послуг (ЖКП), основні проблеми надання ЖКП в умовах ринкових відносин, основні складові системи ЖКП, форми участі громадськості та приватного бізнесу в забезпеченні ефективного функціонування системи ЖКП, а також розвиток самоорганізації населення в Миколаєві.

Брошуру розраховано на представників органів місцевого самоврядування, фахівців ЖКГ, житлово-експлуатаційних організацій, активістів органів самоорганізації населення та всіх небайдужих людей, які бажають, щоб тарифоутворення у сфері експлуатації житла було законним і справедливим.

Контакти:
Фонд розвитку міста Миколаєва
(0512) 47 34 79
frgn@ukrpost.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: