Як міліція Одещини дотримується прав людини?

Одеська обласна організація Комітету виборців України спільно з представниками п'яти Центрів права Одеської області та місцевими активістами розпочинає громадський моніторинг дотримання прав людини в місцевих органах міліції

Одеська обласна організація Комітету виборців України спільно з представниками п’яти Центрів права Одеської області та місцевими активістами розпочинає громадський моніторинг дотримання прав людини в місцевих органах міліції. Проект “Права людини в діяльності місцевих органів МВС: моніторинг, захист, просвіта” підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Результати моніторингу, а також розроблені рекомендації обговорять на круглому столі. Їх буде широко оприлюднено та спрямовано до центральних органів влади й міжнародних правозахисних організацій.

Юристи Центрів права надаватимуть на безкоштовній основі правову допомогу потерпілим від порушень із боку органів міліції. Спільно з Головним управлінням юстиції в Одеській області буде підготовано та поширено практичні пам’ятки з найбільш актуальних питань взаємодії “громадянин / міліція” (зокрема “Ваші права та дії при затриманні міліцією”, “Що робити, якщо Ви стали жертвою злочину”, “Права й обов’язки Вашого дільничного”).

Проведення моніторингу зумовлено збільшенням кількості порушень прав людини з боку працівників міліції (неправомірне затримання та порушення в ході слідства, жорстоке поводження, порушення приватності, права власності тощо).

Одеська обласна організація Комітету виборців України
(048) 716 40 18
odesakvu@ukr.net

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: