Як міліція дотримується прав людини?

16 грудня о 12:00 у Києві буде підбито підсумки конкурсу робіт у межах всеукраїнської моніторингової кампанії “Міліція під контролем”

16 грудня о 12:00 у Києві, у кнайп-клубі “Купідон” (вул. Пушкінська, 1-3/5), буде підбито підсумки конкурсу робіт у межах всеукраїнської моніторингової кампанії “Міліція під контролем”. Конкурс на найкращу фото-, відеороботу чи публіцистичний матеріал на тему дотримання прав людини працівниками міліції проводила Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Журі визначить переможців у трьох номінаціях:
– “Українська міліція: крок у Європу”;
– “Іржа міліцейського мундиру”;
– “Народ і міліція: час порозумітися”.

На церемонію нагородження запрошено переможців конкурсу з усієї країни, експертів-правозахисників, журналістів, представників українських і міжнародних громадських організацій.

Також під час заходу буде коротко представлено підсумкові результати всеукраїнської моніторингової кампанії “Міліція під контролем”. Своїми враженнями поділяться активісти кампанії.

Асоціація УМДПЛ
umdpl.association@gmail.com

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: