Як мешканцям багатоповерхівок захистити свої права у відносинах із водопостачальником?

4 червня о 15:00 у Чернівцях (вул. Ломоносова, 2) відбудеться круглий стіл “Захист прав власників квартир (приміщень) у будинках ОСББ у взаємовідносинах із надавачем послуг із водопостачання та водовідведення”

4 червня о 15:00 у Чернівцях (вул. Ломоносова, 2) відбудеться круглий стіл “Захист прав власників квартир (приміщень) у будинках ОСББ у взаємовідносинах із надавачем послуг із водопостачання та водовідведення”. Захід проводить ЧМГО “Буковинські співвласники будинків”, ініціатива якого перемогла в обласному конкурсі адвокаційних проектів. Конкурс проводило Товариство “Український народний дім в Чернівцях” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

На захід запрошують голів ОСББ, представників міської та районних рад, КП “Чернівціводоканал”.

Контакти:
Товариство “Український народний дім в Чернівцях”
Євгенія Олійник
050 909 13 45

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: