Як контролювати ремонт доріг?

28 березня о 12:00 у Києві відбудеться прес-конференція, присвячена громадському контролю за ремонтом доріг

28 березня о 12:00 у Києві, в інформагенції “Інтерфакс” (вул. Рейтарська, 8/5-А), відбудеться прес-конференція, присвячена громадському контролю за ремонтом доріг. Захід проводить рух “Громадський контроль доріг” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Участь у заході візьмуть лідер “Громадського контролю доріг” Сергій Дубенко та представник проекту “Дорожній контроль”.

Сергій Дубенко презентує механізм складання скарг на сайті 4road.net. Представник проекту “Дорожній контроль” розповість про становлення громадянського суспільства в середовищі автолюбителів і ефективний захист прав водіїв при взаємодії зі співробітниками Державтоінспекції.

За допомогою сайту 4road.net будь-який водій чи пішохід може подати офіційну скаргу на поганий стан дороги у своєму районі. Крім того, сайт дозволяє вести фотофіксацію стану доріг, повідомляти правоохоронні органи про несвоєчасний або неякісний ремонт доріг. На сайті міститься найповніша база правоохоронних органів, комунальних і дорожніх служб України.

“Громадський контроль доріг” працює вже понад рік. За цей час удалося домогтися ремонтів сотень ям по всій Україні.

“Громадський контроль доріг”
Сергій Дубенко
050 316 37 79

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: