Як формувати відкриту владу за допомогою електронного врядування?

21 листопада о 16:00 на сайті Муніципально-громадського центру електронного врядування відбудеться онлайн-вебінар “Використання технологій електронного врядування для формування відкритої та прозорої влади”

21 листопада о 16:00 на сайті Муніципально-громадського центру електронного врядування відбудеться онлайн-вебінар “Використання технологій електронного врядування для формування відкритої та прозорої влади”. Захід проводить ГО “Подільська агенція регіонального розвитку” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Тренер – Ігор Куспляк, доцент кафедри інформаційних технологій і систем управління Одеського регіонального інституту державного управління.

Контакти:
ГО “Подільська агенція регіонального розвитку”
Тетяна Науменко
tetyana.naumenko@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: