Як ефективно втілити соціальний проект у маленькому місті?

Як в селищі на Харківщині запровадити сучасні технології сортування сміття? Чи ефективною буде бізнес-школа в Козятині на Вінниччині? Як замість фітнес-центру створити природний «Маршрут здоров’я» на Черкащині? Великі ідеї в малих громадах. Незабаром громадські активісти презентуватимуть у Києві унікальні соціальні ініціативи.

Як в селищі на Харківщині запровадити сучасні технології сортування сміття? Чи ефективною буде бізнес-школа в Козятині на Вінниччині? Як замість фітнес-центру створити природний «Маршрут здоров’я» на Черкащині? Великі ідеї в малих громадах. Незабаром громадські активісти презентуватимуть  у Києві  унікальні соціальні ініціативи.

Активісти Вінницької, Полтавської, Кіровоградської та Черкаської областей реалізовують міні-проекти для розвитку своїх громад. Ініціативи дуже цікаві та різноманітні: патріотичний фестиваль, розвиваючі заняття для дітей, маршрут здоров’я, національно-патріотичний літній табір, допомога переселенцям у пошуку роботи, курси української мови для державних службовців та багато іншого. Усі проекти впроваджуються в невеликих містечках та селах. Автори ініціатив – небайдужі мешканці з різних регіонів Центральної України: соціальні працівники, лікарі, вчителі, журналісти, юристи. Усі вони хочуть зробити своє місто чи село кращим, вирішити нагальні проблеми, згуртувати та активізувати свою громаду.

Представлення ініціатив відбудеться на завершальній конференції проекту «Енергія Євромайдану – в малі громади Центральної України». Проект,  який реалізовує ГО «Центр Громадянських Ініціатив» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження», розпочався у жовтні минулого року. Близько 30 осіб пройшли спеціальні навчання  і разом з менторами проекту розпочали втілювати свої ідеї.

Про те, що вдалося реалізувати, які виникли труднощі і які ідеї планують у подальшому – розкажуть самі автори проектів.

На конференції також буде презентовано збірник громадських ініціатив, до якого увійшли 25 міні-проектів.

Окрім громадських активістів, у конференції візьмуть участь:

  • Станіслав Лячинський, директор Програмної ініціативи «Громадські ініціативи нової України» МФ «Відродження».
  • Дмитро Добродомов, народний депутат України.
  • Віталій Загайний, голова Центру громадянських ініціатив.
  • Максим Колесніков, Сашко Кульчицький, Олександр Ярема – експерти проекту

Конференція відбудеться у Києві 29 січня в прес-центрі Національної спілки журналістів України (вул.Хрещатик, 27а)

Мета проекту «Енергія Євромайдану в малі громади. Центр», що здійснюється ГО «ЦеГрІн» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» – передати професійні знання та навики для втілення змін у громадах активістам із населених пунктів Центральної України та з допомогою експертів підготувати мікро-проекти для реалізації у цих місцевостях.

Контакти: Оксана Вихівська, комунікаційний менеджер: +380988421479, cehrin.ngo@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: