Як боротися з корупцією: семінар у Полтаві

17 та 18 грудня у Полтаві відбувся семінар-практикум для спеціалістів у сфері протидії корупції з райдержадміністрацій Полтавської області.

17 та 18 грудня у Полтаві відбувся семінар-практикум для спеціалістів у сфері протидії корупції з райдержадміністрацій Полтавської області.

Цей семінар — яскравий приклад того, як співпрацюють представники влади і громадянське суспільство. Організатори тренінгу — «Інститут аналітики та адвокації» та Полтавська ОДА за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». На семінарі обговорювали необхідність залучення представників громади до процесу планування місцевих бюджетів, вивчали практику застосування антикорупційного законодавства в органах виконавчої влади, та роботу ЗУ «Про доступ до публічної інформації».

«Полтавщина отримала хороший досвід у практиці соціальної підзвітності – взаємодії влади та громадськості для формування політики, що відповідає потребам громадян, – вважає Юрій Нестуля, виконавчий директор «Інституту аналітики та адвокації», – Сьогодні це не просто корисно — це допоможе будувати державу, яка не буде відгороджуватися від людей».

Варто зауважити, що чиновники Полтавської області — одні з «найвідкритіших» в Україні. Практика соціальної підзвітності у Полтаві — саме з себе зрозуміле явище, тому не дивно, що спеціалісти місцевих держадміністрацій прагнуть удосконалювати свої знання у протидії корупції і спілкуванні з громадськістю.

Юрист Юрій Ромашко розповів делегатам про аспекти законодавства про доступ до публічної інформації і порівняв інструменти, які у ньому застосовуються. Крім того, делегати отримали нагоду розібратися у тонкощах взаємодії громадськості та влади під час формування політик.

Делегати вивчали організацію та ведення профілактичної антикорупційної роботи в органах виконавчої влади, особливості нового закону про державну службу та перспективи організації влади.

Контакти: Юрій Нестуля, «Інститут аналітики та адвокації», nestulya@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: