Як забезпечити медичних працівників психологічною допомогою

Без чого неможливо уявити успішний розвиток української медицини? Без обміну досвідом та поширення позитивних прикладів, щоб надихнути інших! 

ГО «Медичні лідери» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Клуб лідерів» організували поїздку 16-ти головних лікарів медичних закладів із різних регіонів України у Вознесенськ. А що там такого цікавого – спитаєте ви? У Вознесенській багатопрофільній лікарні та у міському центрі первинної медико-санітарної допомоги облаштували кімнати психологічного розвантаження для медичного персоналу, проводять регулярні психологічні групи підтримки і радо діляться досвідом, як це можна зробити в інших закладах. 

Чому медичним працівникам потрібна психологічна підтримка? Щоб якісно і з турботою про пацієнта виконувати свою важку роботу,  щодня стикаючись із стражданнями, болем і смертю. Особливо це актуально в час пандемії COVID-19, коли медики зіткнулися із безпрецедентними навантаженнями. 

Крім того, медична галузь і далі проходить складний етап реформування, тож медичним лідерам вкрай важливе спілкування: обговорення шляхів розвитку медичних закладів, медичного персоналу та лідерства у медичній галузі, роботи під час пандемії COVID-19, взаємодії з місцевою владою, інструментів для зміцнення фінансової стабільності лікувальних закладів, а також майбутнього сфери охорони здоров’я загалом. Саме для цього і створено #Клуб лідерів, що об’єднує керівників медичних закладів, які не просто хочуть змін, а реалізовують їх на практиці.  #Клуб лідерів – це простір для навчання, обміну досвідом, дискусій заради втілення найкращих практик. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: