Як комунікувати про гроші: використання бюджетного симулятора ОТГ

Практикум із застосування бюджетного симулятора ОТГ для налагодження ефективного діалогу з мешканцями громад

29 листопада 2019 року о 10:00 Центр соціально-економічних досліджень CASE Україна за підтримки Посольства Швеції в Україні, Міжнародного фонду «Відродження», Посольства Великобританії в Україні та програми USAID/DOBRE проведуть практикум для представників пілотних ОТГ з використання бюджетного симулятора.

Бюджетний симулятор для громад – це інструмент, який представляє складні цифри про наявні бюджетні ресурси у доступному для звичайних громадян вигляді. За допомогою бюджетного симулятора можна наочно продемонструвати які фінансові ресурси доступні громаді, звідки ці кошти беруться та на що вони використовуються. Цей інструмент дає можливість відслідковувати реальні потреби громади. Мешканці можуть подивитись на що йдуть їхні податки та вносити свої пропозиції. Користувачі бюджетного симулятора на своєму досвіді відчують з якими бюджетними обмеженнями працюють керівники громад і будуть з більшим розумінням ставитись до рішень керівництва.

Даний інструмент допомагає полегшити спілкування з мешканцями громад на тему грошей, сприяє підвищенню фінансової грамотності громадян, покращує імідж керівництва, а також заощаджує час на дискусії.

Практикум буде цікавий для представників ЗМІ, які спеціалізуються на питаннях бюджетної прозорості, місцевих фінансів, питаннях фінансової просвіти.

Місце проведення: Київська школа економіки, м. Київ, вул. Дмитрівська 92—94

Просимо зареєструватись для участі у заході не пізніше 18:00 28 листопада за посиланням https://tinyurl.com/y6ge766z або звернутись до контактної особи для реєстрації – Костянтин Лациба, тел. (097) 142-28-87, електронна пошта: k.latsyba@case-ukraine.com.ua

Практикум організовано в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: