WOWTeachers: історія вчительки інформатики з Миколаєва (відео)

WOW Teachers – це соціально-освітній проект з безкоштовного навчання вчителів інформатики та старшокласників основам web-розробки від фонду BrainBasket та за підтримки міжнародного фонду "Відродження".

Людмила Бєлєнкіна одна із WOWTeachers, які на уроках інформатики вчать своїх школярів робити реальні сайти. Для цього Людмила пройшла безкоштовний курс із веб-дизайну від BrainBasket Foundation.

WOW Teachers – це всеукраїнський соціально-освітній проект з безкоштовного навчання вчителів інформатики та старшокласників основам web-розробки. Вчитель-учасник проекту отримає базові знання із розробки web-сайтів з використанням інструментарію HTML-CSS-JS, виконає ряд реальних практичних завдань для закріплення своїх знань на практиці, опанує необхідний мінімум суміжних знань та навичок web-розробника. Ми впевнені, що вчитель, який зможе дати дітям дійсно цінні, корисні та затребувані в сучасних умовах знання, зможе підвищити свою роль в навчальному процесі, краще та ефективніше взаємодіяти з дітьми та, що найголовніше, стати агентом змін у своїй школі, зокрема і в рамках реалізації концепції «Нова українська школа». В свою чергу, старшокласники, які візьмуть участь у проекті, на практиці спробують свої сили в web-розробці та зможуть більш зважено приймати рішення щодо майбутньої професії.

Навчання для всіх учасників проекту є повністю безкоштовним. Єдина “плата”, яка вимагається  – це ваші старання та час, які ви інвестуватимете у власний розвиток та у розвиток шкільної ІТ освіти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: