Міжнародний фонд “Відродження” оголошує результати конкурсу «Права людини в Україні в умовах війни»

Цей конкурс орієнтований на підтримку діяльності організацій громадянського суспільства, які діють на захист прав людини, відстоюють принципи демократії та верховенства права, стандарти прав людини, відповідно до вимог ЄС та Ради Європи. Метою конкурсу аналіз наявних практик та допомога у формуванні політик, які мають вплив на стан прав людини і основоположних свобод в Україні.

Переможцями стали 12 із 55 проєктних пропозицій.

Перелік підтриманих проєктів:

 1. ГО «Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів» – проєкт «Захист персональних даних в умовах війни»
 2. ГО «Лабораторія цифрової безпеки» – проєкт «Права людини у цифровому вимірі: дотримання міжнародних зобов’язань та план дій на шляху до ЄС»
 3. ГО «Центр громадянської просвіти “Альменда» – проєкт «Адаптивна освіта: реагування на виклики окупації для дітей з ТОТ»
 4. ГО «Правозахисний центр “Принцип» – проєкт – «Посилення захисту прав людини у Силах безпеки та оборони України»
 5. ГО «Платформа прав людини» – проєкт «Доступ до публічної інформації під час війни»
 6. ГО «Об’єднання родичів політв’язнів Кремля» – проєкт «Доведення факту перебування в незаконному ув’язненні цивільних громадян України»
 7. ГО «Регіональний центр-захід» – проєкт «Західний та Східний регіональний центр Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими»
 8. ГО «Кримський центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» – проєкт – «Право на освіту у контексті окупованого Криму»
 9. ГО «Українська правова консультативна група» – проєкт «Дослідження щодо оцінки спроможності нашої національної системи правосуддя розглядати факти найтяжчих міжнародних злочинів та значення інших механізмів для України (оновлення)»
 10. ГО «Фонд підтримки фундаментальних досліджень» – проєкт «Минуле заради майбутнього: відповідальність за воєнні злочини проти архівів»
 11. ГО «Точка опори ЮА» – проєкт «Єдність в захисті. Просування гарантій захисту громадян_ок в Україні»
 12. ГО «Центр інформації про права людини» (зареєстрована публічна назва – ZMINA) – проєкт «Сприяння виробленню державних політик подолання негативних наслідків збройної агресії РФ в Україні з урахуванням підходів перехідного правосуддя»

Ближчим часом з кожною організацією сконтактують представники Міжнародного фонду “Відродження” щодо деталей підтримки та подальших кроків співпраці.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: