Акція «Взяття Поштової «Бастилії»

Завтра, 10 вересня о 11.00 відбудеться акція, спрямована на привернення уваги, до непридатності оновленої Поштової площі для потреб неповносправних людей.

Завтра, 10 вересня о 11.00 відбудеться акція, спрямована на привернення уваги, до непридатності оновленої Поштової площі для потреб неповносправних людей.

Організатори пропонують публічно перевірити її на доступність: усім бажаючим спробувати проїхати на інвалідному візку по крутих пандусах. Окрім того, організатори звертаються із цією пропозицією також до чиновників департаменту архітектури КМДА, представників замовника, забудовника та інвестора. Вони зможуть випробувати своє творіння і розповісти, як ним можна користуватися.

Нагадаймо, ще у середині серпня в Києві відбулося відкриття Поштової Площі після реконструкції, але не всі кияни та гості міста можуть відвідати це місце. Питання доступності архітектурних об’єктів Києва для маломобільних верств населення (люди з інвалідністю, включаючи ветеранів АТО, літні люди, батьки з малими дітьми, тощо) залишається відкритим.

На таке «зручне» оновлення площі: на будівництво розв’язки, набережної Дніпра і самої площі вже витратили близько 420 млн гривень.

А під час відкриття площі мер Києва Віталій Кличко сказав, що остаточно увесь комплекс відкриють наступної весни, коли запрацює торговий центр із музеєм стародавнього Києва, де відвідувачі зможуть оглянути знайдені під час розкопок артефакти XI століття.

Організатори впевнені, що обіцяні мером блага мають бути доступними всім бажаючим, незалежно від їхніх фізичних можливостей.  

До акції доєднаються депутати Київради, волонтери, бійці АТО й просто небайдужі жителі Києва. Вони прогуляються оновленою площею та поділяться своїми враженнями.

Контакт для детальної інформації та акредитації ЗМІ – Христина Борущак, 063 1554874, boruschak@pidmoga.info.

Фото прес-служби КМДА

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: