Висвітлення судових справ в умовах збройного конфлікту в Україні: публічність заради справедливості

Запрошуємо на онлайн-дискусію «Висвітлення судових справ в умовах збройного конфлікту в Україні: публічність заради справедливості», що відбудеться 25 жовтня о 16:00. Орієнтовна тривалість – 2 години.

Представники(-ці) професійної спільноти проведуть дискусії на теми співпраці державних органів щодо особливостей висвітлення судових справ, пов’язаних із збройним конфліктом в Україні для забезпечення належного правосуддя, права на правду та подолання наслідків збройного конфлікту. Зокрема будуть обговорені кращі міжнародні практики забезпечення права на публічне та доступне судочинство.

Під час заходу буде презентована практична публікація «Настільний путівник висвітлення справ, пов’язаних із збройним конфліктом в Україні», яка дозволить оглянути міжнародні підходи щодо взаємодії ЗМІ, органів судової влади та органів прокуратури та національних нормативних вимог до висвітлення судових засідань.

Спікери та спікерки онлайн-презентації*:

  • Богдан Моніч, Голова Ради суддів України, суддя Сьомого апеляційного адміністративного суду
  • Юрій Рудь, начальник Департаменту нагляду за розслідуванням злочинів, учинених в умовах збройного конфлікту, Офісу Генерального прокурора
  • Дар’я Свиридова, перша заступниця Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим
  • Олег Мартиненко, керівник аналітичного напрямку Української Гельсінської спілки з прав людини, директор ГО «Центр досліджень правоохоронної діяльності»
  • Емілі Паттерсон, старша юристка міжнародної громадської організації «Міжнародний консорціум юридичної допомоги» (International Legal Assistance Consortium –ILAC)
  • Валерія Рибак, директорка ГО «Вектор прав людини»

Модеруватимуть захід:

  • Ольга Решетилова, координаторка Медійної ініціативи за права людини
  • Назарій Боярський, член правління ГО «Вектор прав людини»

Для участі в заході запрошуємо зареєструватись до 25 жовтня 12:00 за посиланням: https://forms.gle/NZ6Kjh87PE35Dg8s9.

Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю інформацію. Посилання для входу у Zoom кімнату буде надіслано після реєстрації. Під час заходу важливо мати доступ до швидкісного інтернету.

Запрошуємо долучитись до Facebook-події: www.facebook.com/events/470011733337282

Онлайн-дискусія «Висвітлення судових справ в умовах збройного конфлікту в Україні: публічність заради справедливості» є підсумковим заходом проєкту «Збройний конфлікт в Україні: комунікація заради справедливості», що реалізується ГО «Вектор прав людини» спільно з Медійною ініціативою за права людини. Ідею проєкту підтримали Рада суддів України, Департамент нагляду за розслідуванням злочинів, учинених в умовах збройного конфлікту, Офісу Генерального прокурора, Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим та Координаційний центр з надання правової допомоги. Проєкт «Збройний конфлікт в Україні: комунікація заради справедливості» реалізується в межах спільного конкурсу програми «Права людини і правосуддя»

Міжнародного фонду «Відродження» та проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії. Більше дізнатись про проєкт та переглянути відео попередніх заходів можна за посиланням: http://hrvector.org/podiyi/21-06-21-sr

З додаткових питань звертайтесь, будь ласка, на електронну пошту: trialinsimplewords@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: