Вийшов звіт про якість освіти України за результатами міжнародного дослідження PISA

У цьому звіті представлено детальну інформацію про результати навчальних досягнень українських 15-річних підлітків у таких галузях, як читання, математика та природничонаукові дисципліни, станом на 2018 р., а також про ті чинники, від яких залежить рівень читацької, математичної та природничо-наукової грамотності українських учнів / студентів.

Проглянути звіт можна тут:

Національний звіт за результатами міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018

Відео запис презентації результатів дослідження – тут.

PISA є одним із найавторитетніших джерел інформації про середню освіту у світі. На сьогодні в дослідженні беруть участь понад 80 країн / економік. Їхні урядовці довіряють результатам PISA і використовують їх для прийняття обґрунтованих політичних рішень у галузі освіти. Україна долучилася до PISA в 2018 р.

2018-го ми вперше приєдналися до PISA, і відтепер маємо більше знань про те, якою є наша загальна середня освіта, чого потребують наші учні та які фактори допомагають їм бути успішнішими.

Видання дослідження адресоване широкому колу освітян, передусім політикам у галузі освіти, управлінцям інституцій, пов’язаних з освітою, керівникам закладів вищої й загальної середньої освіти, закладів системи післядипломної педагогічної освіти, а також учням / студентам, їхнім батькам і широкій громадськості, зацікавленій у питаннях розвитку вітчизняної освіти.

Реалізація PISA здійснюється за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: