Вийшло дослідження про ринок аналізу політик в Україні

Як відбувається взаємодія між аналітичними центрами та органами влади? Чи відбулися зміни у взаємодії із органами влади із часів Майдану? Що сприяло збільшенню пропозиції на ринку аналізу публічної політики?

Читайте звіт про дослідження у сфері публічної політики в Україні, підготовлений на замовлення Міжнародного фонду «Відродження» в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів.

Його метою є оцінка попиту і пропозиції досліджень публічної політики в Україні, аналіз змін на цьому ринку з часів Євромайдану та підготовка рекомендацій для донорів щодо більш ефективної підтримки досліджень публічної політики.

Вікно можливостей для просування реформ, що з’явилося в Україні після Революції гідності, сприяло збільшенню пропозиції на ринку аналізу публічної політики. Для прийняття рішень стосовно реформ в різних сферах добре відомі та досвідчені аналітичні центри змогли запропонувати свої аналітичні матеріали, розроблені в період до Євромайдану, а також з’явилися нові організації, які виявили попит на збільшення аналітики в секторі в якому вони працюють. Попит на аналітичні матеріали в сфері політики також зазнав змін.

Більше – в повній версії тексту дослідження:


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: