Вийшла книга історій успіху “Громадськість за демократизацію”

Збірка презентує історії успіху, зібрані переможцями чотирьох грантових конкурсів, що проводилися в рамках проєкту «Громадськість за демократизацію». Проєкт було реалізовано Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Ця збірка – результат роботи 25 грантистів ініціативи «Громадськість за демократизацію». Історії охоплюють надзвичайно різноманітні проєкти, але вони всі покликані сприяти стійкості українського суспільства на шляху до його розвитку та перемоги.

Грантисти проєкту «Громадськість за демократизацію», які долучилися до збору матеріалу для збірки: Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець», Разом до громадянського суспільства, Відкритий простір громадського розвитку, Волинська фундація, АРР ТОТГ, Освітній простір 2.0, Креативний хаб Бережани, Сяйво надії, Твоя опора, БФ Імпульс.ЮА, Лампа, Федерація аматорських миколаївських театрів, БФ “Благодійне об’єднання нації, БФ “СВІТ. Україна. ПОЛОГИ, Громадський центр євроінтеграції та розвитку українсько-польських зв’язків “ВІД ВАРТИ ДО БУГУ”, Волонтерський штаб Житомира, Центр громадської адвокатури, Жінки в Україні, ЕКОСФЕРА, Територія сталого розвитку, Академія розвитку, підтримки та соціальної адаптації дитини “КІДДОМ, Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді “ПАРОСТОК”, СПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ «АЛЬТЕРНАТИВА», Психологічна служба Євромайдану, Центр розвитку Пангея Ультіма.

Прочитати збірку в електронному варіанті можна тут:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: