Видатному філантропу та благодійнику Джорджу Соросу – 90 років

НА ФОТО: George Soros, March 2013

Сьогодні, 12 серпня, день народження одного з найвідоміших благодійників в історії, філантропа, поборника ідей свободи та рівності, засновника Мережі Фундацій відкритого суспільства та Фонду “Відродження” – Джорджа Сороса.

Команда Фонду висловлює найщиріші вітання та дякує за подвиг у розбудові відкритого суспільства в Україні та цілому світі.

Протягом життя Джордж Сорос передав на благодійність понад 33 мільярда доларів. Будучи ще дитиною, він зазнав переслідувань від нацистів в Будапешті через своє єврейське походження. А пізніше, після звільнення від німецької окупації та приходу радянської до Будапешту, зміг відчути на собі ще й вплив радянського комунізму.

Сорос використовував благодійність для боротьби проти авторитаризму, расизму та нетерпимості.

Як зазначили Inside Philanthropy: “Жодний інший донор не робить більше за нього, щоб протистояти хвилі авторитаризму в усьому світі”.

З нагоди дня народження цієї визначної постаті, також ми хочемо подякувати усім нашим партнерам за роботу та віру у відкрите суспільство, над яким ми працюємо задля того, щоб кожен у нашій країні почував себе гідно, щоб громадяни були включені у творення держави, щоб усі мають рівні можливості для самореалізації.

Слідкуйте за нами у фейсбуці – підготували там для вас багато цікавих фактів з життя Джорджа Сороса.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: