“Вуличний євроуніверситет” прямує до Черкас і Житомира

26-27 вересня в Черкасах і Житомирі відбудуться акції “Вуличний євроуніверситет”, під час яких буде презентовано виставку карикатур про переваги євроінтеграції для України

26-27 вересня в Черкасах і Житомирі відбудуться акції “Вуличний євроуніверситет”, під час яких буде презентовано виставку карикатур про переваги євроінтеграції для України. Заходи проводить Інститут світової політики за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

У Черкасах офіційне відкриття виставки “Є краща сторона Європи” відбудеться 26 вересня о 12:00 на площі Дружби народів. Посол Словаччини Павол Гамжик і заступник посла Швеції Мортен Енберґ виступлять з імпровізованими лекціями на тему європейської інтеграції. О 13:00 організатори й учасники акції долучаться до висадки “євроалеї” в Черкасах. А через півгодини європейські дипломати завітають у Черкаський державний технологічний університет для спілкування зі студентами.

У Житомирі офіційне відкриття виставки відбудеться 27 вересня об 11:30 на майдані Корольова. З імпровізованими лекціями на тему європейської інтеграції виступлять заступник посла Швеції Мортен Енберґ і заступник посла Німеччини Анка Фельдгузен.

Мешканці обох міст матимуть змогу поспілкуватися з експертами Інституту світової політики – директором Інституту Альоною Гетьманчук і першим заступником директора Сергієм Солодким.

Малюнки, представлені на “Вуличному євроуніверситеті”, ілюструють більш ніж двадцять вимірів соціального, економічного й політичного життя в Україні та країнах ЄС. Ілюстрації створили відомі українські художники Марина Туровська, Костянтин Казанчев, Ігор Бежук та Олексій Кустовський.

“Вуличні євроуніверситети” вже було представлено в Києві, Одесі, Дніпропетровську, Вінниці, Чернігові, Ніжині, Полтаві, Кременчуці, Сумах і Конотопі.

Контакти:
Інститут світової політики
Ірина Текучова
(044) 253 53 58
093 658 63 10
tekuchova.iwp@gmail.com

***

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” сприяє європейській інтеграції України через поєднання зовнішних вимог Європейського Союзу, які випливають із підписаних міжнародних домовленостей, з підтримкою їх відстоювання та просування з боку українського громадянського суспільства, громадських організацій, які працюють заради утвердження європейських цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: