“Вуличний євроуніверситет”: на черзі Кіровоград і Кривий Ріг

5 вересня в Кіровограді (вул. Велика Перспективна) та 6 вересня у Кривому Розі (пл. Визволення) відбудуться акції “Вуличний євроуніверситет”

5 вересня в Кіровограді (вул. Велика Перспективна) та 6 вересня у Кривому Розі (пл. Визволення) відбудуться акції “Вуличний євроуніверситет”. Заходи проводить Інститут світової політики за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

У межах “Вуличного євроуніверситету” заплановано два заходи:
– о 12:30 в обох містах відбудеться офіційне відкриття виставки карикатур, присвячених європейській інтеграції;
– о 13:00 в обох містах відомий український політолог Олексій Гарань прочитає імпровізовані лекції на тему європейської інтеграції.

Малюнки, представлені на “Вуличному євроуніверситеті”, ілюструватимуть більш ніж двадцять вимірів соціального, економічного й політичного життя в Україні та країнах ЄС. Ілюстрації створили відомі українські художники Марина Туровська, Костянтин Казанчев, Ігор Бежук та Олексій Кустовський.

“Вуличні євроуніверситети” вже було представлено в Києві, Одесі, Дніпропетровську, Вінниці, Чернігові, Ніжині, Полтаві та Кременчуці.

Контакти:
Інститут світової політики
Ірина Текучова
(044) 253 53 58
093 658 63 10
tekuchova.iwp@gmail.com

***

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” сприяє європейській інтеграції України через поєднання зовнішних вимог Європейського Союзу, які випливають із підписаних міжнародних домовленостей, з підтримкою їх відстоювання та просування з боку українського громадянського суспільства, громадських організацій, які працюють заради утвердження європейських цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: