“Вуличний євроуніверситет” їде до Миколаєва й Херсона

12 вересня в Миколаєві (алея біля площі Леніна) і 13 вересня в Херсоні (вулиця Суворова) відбудуться акції “Вуличний євроуніверситет”

12 вересня в Миколаєві (алея біля площі Леніна) і 13 вересня в Херсоні (вулиця Суворова) відбудуться акції “Вуличний євроуніверситет”. Заходи проводить Інститут світової політики за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Заходи в Миколаєві:
12:30 – офіційне відкриття виставки карикатур, присвячених європейській інтеграції, за участю голови Представництва ЄС в Україні Яна Томбінського й експертів Інституту світової політики Альони Гетьманчук і Сергія Солодкого. Ян Томбінський прочитає імпровізовану лекцію на тему європейської інтеграції.
13:00 – вуличний спектакль “Європа на твоїй вулиці”, під час якого актори продемонструють мешканцям Миколаєва відносини Україна-ЄС і переваги євроінтеграції.

У Херсоні об 11:00 відбудеться офіційне відкриття виставки карикатур, присвячених європейській інтеграції. Одразу після відкриття заступник посла Швеції Мортен Енберґ прочитає імпровізовану лекцію на тему європейської інтеграції.

Малюнки, представлені на “Вуличному євроуніверситеті”, ілюструють більш ніж двадцять вимірів соціального, економічного й політичного життя в Україні та країнах ЄС. Ілюстрації створили відомі українські художники Марина Туровська, Костянтин Казанчев, Ігор Бежук та Олексій Кустовський.

“Вуличні євроуніверситети” вже було представлено в Києві, Одесі, Дніпропетровську, Вінниці, Чернігові, Ніжині, Полтаві, Кременчуці, Сумах і Конотопі.

Контакти:
Інститут світової політики
Ірина Текучова
(044) 253 53 58
093 658 63 10
tekuchova.iwp@gmail.com

***

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” сприяє європейській інтеграції України через поєднання зовнішних вимог Європейського Союзу, які випливають із підписаних міжнародних домовленостей, з підтримкою їх відстоювання та просування з боку українського громадянського суспільства, громадських організацій, які працюють заради утвердження європейських цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: