«Вуличні юристки» – у Києві стартував тренінг із захисту прав жінок, які живуть з наркозалежністю

Активістки за 6 днів тренінгу ознайомляться з міжнародними документами стосовно прав людини, національним законодавством в контексті наркозалежності та замісної підтримувальної терапії, розглянуть кейси, пов'язані з домашнім та гендерно-обумовленим насильством.

Шестиденним тренінгом “Вуличні юристки” розпочався масштабний проект організації Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА ,спрямований на захист прав жінок, які живуть з наркозалежністю. Результати опитування показали, що представниці спільноти навіть у складних ситуаціях не ризикують звертатися до поліції та юристів, бо побоюються залишитися винними. Виходом для них може стати звернення до вуличних юристок – представниць спільноти, у яких нема юридичної освіти, але є необхідні знання для захисту прав та відстоювання інтересів.

Активістки “ВОНА” за 6 днів тренінгу ознайомляться з міжнародними документами стосовно прав людини, національним законодавством в контексті наркозалежності та замісної підтримувальної терапії, розглянуть кейси, пов’язані з домашнім та гендерно-обумовленим насильством.
Потім перейдуть до аналізу типових кейсів з порушення прав жінок, які живуть з наркозалежністю і вироблять алгоритми їхнього вирішення.

Після навчання учасниці тренінгу будуть готові до роботи з конкретними випадками, а представниці та представники спільноти отримуватимуть кваліфіковану допомогу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: