Вулична акція напередодні Міжнародного дня подолання насильства проти секс-працівників

16 грудня 2016 року об 11:00, напередодні Міжнародного дня подолання насильства проти секс-працівників, запрошуємо на вуличну акцію перед будівлею Міністерства внутрішніх справ (вул. Богомольця, 10) із вимогою скасувати відповідальність за добровільну секс-роботу повнолітніх людей

Секс-працівниці, чия робота в Україні переслідується за законом, зазнають необґрунтованого насильства та дискримінації як з боку клієнтів, так і з боку самих правоохоронців. Поліцейські шантажують та залякують секс-працівниць, які не можуть ефективно захистити свої права.

16 грудня 2016 року об 11:00, напередодні Міжнародного дня подолання насильства проти секс-працівників, запрошуємо на вуличну акцію перед будівлею Міністерства внутрішніх справ (вул. Богомольця, 10) із вимогою скасувати відповідальність за добровільну секс-роботу повнолітніх людей (ст. 181.1 Кодексу про адміністративні правопорушення). Під час заходу секс-працівниці, правозахисники та активісти покажуть, яким чином відбувається переслідування та залякування через секс-роботу і закличуть правоохоронців припинити цю практику.

Спікери:

Наталія Ісаєва, Легалайф-Україна,

Олена Фіськова, Легалайф-Україна,

Маргарита Тарасова, Центр інформації про права людини,

Оксана Покальчук, Amnesty International Ukraine,

Сергій Перникоза, Асоціація УМДПЛ.

Організатори: Центр інформації про права людини, Легалайф-Україна за організаційної підтримки програми «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

Важливо! Відмова від покарання (декриміналізація) не означає легалізації. Учасники акції вимагатимуть скасувати відповідальність людей, які добровільно виконують секс-роботу, а НЕ законодавчо врегулювати секс-бізнес.   

Додаткова інформація за телефонами 067 502 08 01,  097 979 04 74 або електронною  адресою nk@humanrights.org.ua.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: