Вступ до СОТ принесе позитиви українським аграріям та українському селу

Інститут сільського розвитку видав довідково-інформаційну брошуру "Сільське господарство в умовах СОТ та ЄС" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

Інститут сільського розвитку видав довідково-інформаційну брошуру “Сільське господарство в умовах СОТ та ЄС” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Автор видання — експерт ІСР, доктор економічних наук Тамара Осташко у доступній формі подає інформацію щодо регулювання сільськогосподарського виробництва і торгівлі в умовах СОТ та Спільної аграрної політики ЄС. Брошура дає відповіді на актуальні запитання щодо Спільної аграрної політики ЄС, вступ до якої значиться серед політичних пріоритетів України.

На основі повного і неупередженого аналізу переваг і ризиків, які очікують сільське господарство та сільське населення України після вступу до СОТ, доведено необхідність вступу України до цієї організації. Брошура написана у формі запитань і відповідей, призначена для людей, що цікавляться змінами в українському селі під впливом СОТ і ЄС.

А 21 грудня в рамках проекту “Формування позитивного сприйняття сільським населенням політики європейської інтеграції” (Інститут Сільського Розвитку) та за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження” відбувся семінар “Проблеми і перспективи  українського села на шляху до євроінтеграції: вступ до СОТ і Спільна Аграрна Політика ЄС”.

В рамках семінару було обговорено проблеми та перспективи вітчизняного аграрного комплексу на шляху до євроінтеграції; особливості переговорного процесу вступу до СОТ з точки зору сільського господарства України; здійснено огляд Спільної Аграрної політики ЄС; розглянуто питання пріоритетів Спільної Аграрної політики ЄС у розвитку сільської місцевості; питання соціального партнерства як основи європейської моделі розвитку сільських громад. Також було приділено увагу особливостям сприйняття сільського населення України політики євроінтеграції і вступу до СОТ.

В рамках семінару предметом дискусії стали питання можливих перспектив та викликів для України в разі вступу до СОТ. Протягом заходу відбувся  показ фільму “Україна і СОТ: кроки на зустріч”.

Євгенія Мартинюк, асистентка Європейської програми
тел: +380 (44) 486 25 96 
eлектронна пошта: martynyk@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, вул. Артема 44, оф.4

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: