Всеукраїнський конкурс карикатур “Право на вибір”

Мета конкурсу – привернути увагу до проблем прав людини в Україні

Асоціація карикатуристів та Українська Гельсінська спілка з прав людини оголошують всеукраїнський конкурс карикатур “Право на вибір”. Конкурс проходить за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета конкурсу – привернути увагу до проблем прав людини в Україні.

Оголошення переможців і виставка робіт відбудуться в червні.

У конкурсі можуть брати участь тільки карикатуристи з України. Конкурсні роботи мають стосуватися дотримання й реалізації прав людини в сучасному українському суспільстві. Роботи не можуть стосуватися проблем, що існують в інших країнах.

Техніка виконання робіт вільна. На конкурс приймають оригінали робіт, якісні копії (на цупкому папері), роботи, зроблені на комп’ютері. Робіт на електронних носіях і по електронній пошті не приймають.

Формат робіт – А4 (297 х 210 мм). Кількість робіт необмежена.

Разом із роботами учасники конкурсу повинні надіслати заповнену анкету з фотографією. На зворотному боці кожної роботи обов’язково слід зазначити прізвище та ім’я, адресу, номер телефону, e-mail.

Кінцевий термін подання робіт – 13 травня.

Організатори не несуть відповідальності за пошкодження, отримані під час пересилання. Надісланих на конкурс робіт не повертають. Організатори можуть використовувати їх у рекламних цілях, для публікацій, тиражування, виготовлення сувенірної продукції.

1 премія становить 1400 грн., 2 премія – 1200 грн., 3 премія – 1000 грн., також передбачено 10 заохочувальних призів по 400 грн.

Переможці конкурсу отримають повідомлення додатково.

За результатами конкурсу буде видано каталог, який надішлють усім художникам, чиї роботи увійдуть до нього. Роботи також буде розміщено на сайті http://helsinki.org.ua/caricature/ (без можливості подальшого копіювання та використання). Переможців запросять на відкриття виставки карикатур за рахунок організаторів конкурсу.

Роботи слід надсилати на адресу: Асоціація карикатуристів, Конкурс карикатур “Права людини”, а/с 185, Київ, 03142, Україна.

Контакти:
Асоціація карикатуристів
Костянтин Казанчев
063 578 04 82
kazanchev@ukr.net

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: