Всеукраїнська кампанія доступу до знеболення: презентація в Києві

13 грудня у Києві відбулася прес-конференція – презентація кампанії доступу до знеболення в Україні

13 грудня у Києві, у культурному центрі “LabCombinat” (вул. Нижньоюрківська, 31), відбулася прес-конференція – презентація кампанії доступу до знеболення в Україні “StopБіль”. Захід організувала програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Кампанія має на меті допомогти майже 428 тисяч осіб в Україні, які потребують знеболення та паліативної допомоги для полегшення симптомів невиліковних хвороб.

У травні 2011 року міжнародна організація “Human Rights Watch” разом із українськими громадськими організаціями презентувала дослідження ситуації в Україні. Численні пацієнти, їхні рідні, лікарі, медичні сестри та чиновники свідчили: вітчизняна система охорони здоров’я систематично залишає без допомоги пацієнтів, які страждають від сильного болю.

“Громадське здоров’я”
Надія Колесникова
(044) 461 97 09
067 661 80 30
kolesnykova@irf.ua

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти захисту прав уразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: