Всесвітня програма додаткових грантів

ВСЕСВІТНЯ ПРОГРАМА ДОДАТКОВИХ ГРАНТІВ Всесвітня програма додаткових грантів надає додаткові гранти студентам з країн Центральної та Східної Європи та колишнього Радянського Союзу. Програма має на меті допомогти студентам отримати докторський ступінь (PhD) з гуманітарних та суспільних дисциплін в акредитованих університетах Західної Європи, Середнього та Близького Сходу, Азії, Австралії та Північної Америки. Категорії осіб, які можуть подаватись на конкурс: Громадяни таких країн: Албанія, Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Боснія та Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Македонія, Молдова, Монголія, Росія, Румунія, Сербія та Чорногорія, Таджикістан, Туркменістан, Україна та Узбекістан. Представники ромських громад. Апліканти повинні добре володіти мовою країни, у якій мають наміри навчатися. Тільки ті апліканти, які отримали від інших донорів повне або часткове фінансування на навчання, проживання, стипендію чи іншу фінансову підтримку. Останній термін подання аплікаційних форм : Для навчання в Пн. Америці, Азії та Австралії – 1 квітня 2006 р. Для навчання в країнах Євросоюзу й Середнього та Близького сходу – 1 червня 2006 р. Аплікаційні форми слід надсилати за адресою:   Global Supplementary Grant ProgramOpen Society Institute400 West 59th Street, 4th floorNew York, NY 10019USA   або до ІЦ "Міжнародна освіта — Академія" НаУКМА, 5 корпус вул.Волоська, 8/5, кім. 319, Київ, 04070, Україна Телефон: (044) 425 60 33 Електронна пошта: int_educ@ukma.kiev.ua Додаткову інформацію та аплікаційні форми Ви можете отримати в ІЦ "Міжнародна освіта — Академія" НаУКМА, 5 корпус вул.Волоська, 8/5, кім. 319, Київ, 04070, Україна Телефон: (044) 425 60 33 Електронна пошта: int_educ@ukma.kiev.ua   Також Ви можете зареєструватись та заповнити аплікаційну форму на сайті: www.soros.org/grants/oas

ВСЕСВІТНЯ ПРОГРАМА ДОДАТКОВИХ ГРАНТІВ

Всесвітня програма додаткових грантів надає додаткові гранти студентам з країн Центральної та Східної Європи та колишнього Радянського Союзу. Програма має на меті допомогти студентам отримати докторський ступінь (PhD) з гуманітарних та суспільних дисциплін в акредитованих університетах Західної Європи, Середнього та Близького Сходу, Азії, Австралії та Північної Америки.

Категорії осіб, які можуть подаватись на конкурс:

  1. Громадяни таких країн: Албанія, Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Боснія та Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Македонія, Молдова, Монголія, Росія, Румунія, Сербія та Чорногорія, Таджикістан, Туркменістан, Україна та Узбекістан.

  2. Представники ромських громад.

  3. Апліканти повинні добре володіти мовою країни, у якій мають наміри навчатися.

  4. Тільки ті апліканти, які отримали від інших донорів повне або часткове фінансування на навчання, проживання, стипендію чи іншу фінансову підтримку.

Останній термін подання аплікаційних форм :

Для навчання в Пн. Америці, Азії та Австралії – 1 квітня 2006 р.

Для навчання в країнах Євросоюзу й Середнього та Близького сходу – 1 червня 2006 р.

Аплікаційні форми слід надсилати за адресою:

 

Global Supplementary Grant Program
Open Society Institute
400 West 59th Street, 4th floor
New York, NY 10019
USA

 

або до

ІЦ “Міжнародна освіта — Академія”

НаУКМА, 5 корпус

вул.Волоська, 8/5, кім. 319,

Київ, 04070, Україна

Телефон: (044) 425 60 33

Електронна пошта: int_educ@ukma.kiev.ua

Додаткову інформацію та аплікаційні форми Ви можете отримати в

ІЦ “Міжнародна освіта — Академія”

НаУКМА, 5 корпус

вул.Волоська, 8/5, кім. 319,

Київ, 04070, Україна

Телефон: (044) 425 60 33

Електронна пошта: int_educ@ukma.kiev.ua

 

Також Ви можете зареєструватись та заповнити аплікаційну форму на сайті:

www.soros.org/grants/oas

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: