Всесвітній день боротьби з гепатитами відзначатимуть і в Полтаві

27 липня в Полтаві відбудуться інформаційно-профілактичні заходи до Всесвітнього дня боротьби з гепатитами

27 липня в Полтаві відбудуться інформаційно-профілактичні заходи до Всесвітнього дня боротьби з гепатитами. Заходи координує Благодійна асоціація “Світло надії” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Основні заходи пройдуть у центрі міста, на площі біля ЦУМу, з 16:00 до 20:00. Під час акції всі охочі зможуть пройти безкоштовне експрес-тестування на гепатит, а також отримати практичні рекомендації щодо профілактики, діагностики й лікування цього захворювання. В акції візьмуть участь представники благодійної асоціації “Світло надії”, студентської поліклініки, міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської міськради.

Також під час акції відбудеться флешмоб “Нічого не бачу, нічого не чую, нічого не говорю”, який матиме на меті встановлення світового рекорду Гінеса з привернення уваги громадськості до світової епідемії вірусних гепатитів.

Як повідомляє Всесвітня організація охорони здоров’я, у світі близько 350 мільйонів людей інфіковано гепатитом B і близько 170 мільйонів – гепатитом С. Україна за темпами поширення вірусних гепатитів посідає перше місце в Європі. При цьому близько 2 000 000 інфікованих гепатитом в Україні навіть не підозрюють, що в них є ця хвороба, адже гепатит не має чітких симптомів.

Благодійна асоціація “Світло надії”
Дмитро Колосов
050 013 38 51
kolosowdima@gmail.com

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: