Все про конкурс “Розвиток системи ресурсних центрів для ОСН”

14 вересня о 14:00 відбудеться онлайн-конференція з менеджером програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження” Олександрою Горячевою, присвячена конкурсу “Розвиток системи ресурсних центрів для органів самоорганізації населення”

14 вересня о 14:00 відбудеться онлайн-конференція з менеджером програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження” Олександрою Горячевою, присвячена конкурсу “Розвиток системи ресурсних центрів для органів самоорганізації населення”.

Олександра Горячева розповість про специфіку конкурсу, його мету й завдання, а також відповість на поширені питання щодо підготовки проектних пропозицій і звітування. До участі в онлайн-конференції запрошують усіх охочих.  

Свої питання можна поставити на сторінці події у “Facebook”.

Онлайн-конференцію можна буде переглянути тут.

Контакти:
“Громадянське суспільство та належне врядування”
Олександра Горячева
(044) 461 95 00
goriacheva@irf.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: