Впровадження громадського контролю за реконструкцією БСА

Проект «Впровадження громадського антикорупційного контролю за реконструкцією Бортницької станції аерації», що реалізується Центром політичних студій та аналітики за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження»

В рамках проекту «Впровадження громадського антикорупційного контролю за реконструкцією Бортницької станції аерації», що реалізується Центром політичних студій та аналітики за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження», проведено зустріч юриста ЦПСА Олександра Лємєнова з головою Дарницької районної державної адміністрації Геннадієм Сінцовим.

Як відомо, Бортницька станції аерації знаходиться на території Дарницького району столиці, тому співпраця в рамках проекту є фундаментальним кроком до взаємопорозуміння та вибудовування спільного бачення проблематики реконструкції БСА.

«Адміністрація Дарницького району всіляко сприятиме налагодженню діалогу між представниками громадянського суспільства та відповідними органами влади», – запевнив голова Дарницької РДА Геннадій Сінцов.

Сторони досягли згоди щодо співпраці, а також обмінялися думками щодо майбутніх дій в межах спільної діяльності – проведенні круглих столів, конференцій та громадських слухань.

«Більше того, ми вже готові надавати площадку для проведення заходів різного рівня, щоб жителі району та столиці змогли прийняти участь в обговоренні проблем реконструкції аераційної станції з відповідними експертами, юристами та представниками влади», – додав Геннадій Сінцов.

Тому наступними кроками стане проведення ряду публічних заходів, що сприятимуть розумінню громадянами поточних проблем, а також майбутнього покращення стану Бортницької станції аерації.

За матеріалами Центру Політичних Студій та Аналітики

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: