Впровадження електронного врядування на регіональному рівні: всеукраїнська конференція

29-30 жовтня в Києві відбуватиметься підсумкова конференція “Практики впровадження електронного врядування в Україні на регіональному рівні організацій – партнерів МФ «Відродження»”

29-30 жовтня в Києві відбуватиметься підсумкова конференція “Практики впровадження електронного врядування в Україні на регіональному рівні організацій – партнерів МФ «Відродження»”. Захід проводить Асоціація органів місцевого самоврядування “Міста електронного врядування України” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Теми конференції:
· розвиток електронного врядування в Україні;
· впровадження інформаційних технологій у сфері е-врядування;
· інформаційне суспільство: Україна і світ, Східне Партнерство;
· програма розвитку сфери ІКТ в Україні;
· підсумки роботи Міжнародного фонду “Відродження” в напрямі е-врядування;
· проміжні результати оцінки напряму “електронне врядування / електронна демократія” Міжнародного фонду “Відродження” за 2005-2012 роки;
· підтримка електронного врядування в Україні з боку міжнародних фондів і програм;
· покращення якості надання послуг у соціальній сфері за допомогою впровадження е-врядування, електронні послуги для населення й бізнесу;
· е-врядування в житлово-комунальному господарстві: нові шляхи розвитку територій;
· економічні аспекти діяльності органів виконавчої влади й місцевого самоврядування, застосування електронних засобів для ефективного управління комунальною та державною власністю;
· ІКТ як засіб відкритості й інформаційного забезпечення діяльності органів влади.

29 жовтня в межах Міжнародного наукового конгресу “Інформаційне суспільство в Україні” відбудеться урочисте нагородження переможців Національного конкурсу впровадження електронного врядування.

Учасників конференції відбиратимуть на конкурсній основі з числа керівників органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади, громадських організацій, які мають теоретичні напрацювання чи значний практичний досвід у цій сфері.

Для участі в конференції слід заповнити анкету до 12:00 18 жовтня.

Участь у заході безкоштовна. Витрати на проживання й харчування, пов’язані з участю в заході, покривають організатори. Витрати на проїзд компенсують у межах бюджету заходу.

Контакти:
Асоціація органів місцевого самоврядування
“Міста електронного врядування України”
Ірина Бордюгова
(04579) 301 71
e-town@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: