«Впровадження стандартів ЄС у сфері забезпечення прав інвалідів: ініціативи експертів і громадських організацій інвалідів»

21 жовтня 2014 року з 10.00 до 12.00 у Києві відбудеться презентація результатів проекту «Громадське лобіювання впровадження окремих стандартів ЄС у сфері забезпечення прав інвалідів» - змін до нормативно-правових актів з питань праці інвалідів.

21 жовтня 2014 року з 10.00 до 12.00 у Києві (конференц-зал «Асамблея» готель «Україна», вул. Інститутська, 4) відбудеться презентація результатів проекту «Громадське лобіювання впровадження окремих стандартів ЄС у сфері забезпечення прав інвалідів» – змін до нормативно-правових актів з питань праці інвалідів.

Захід проводить Харківська громадська організація «Інститут прикладних гуманітарних досліджень» і ВГО «Національна Асамблея інвалідів України» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Початок реєстрації учасників о 9.30.

Модератор заходу: Валерія Кохан, керівник проекту, експерт Інституту прикладних гуманітарних досліджень.

По закінченню заходу о 12.00 відбудеться ІІІ Форум підприємців  та працюючих інвалідів України, який організовано всеукраїнськими громадськими організаціями «Національна Асамблея інвалідів України», «Асоціація підприємців та працюючих інвалідів України» та «Українське товариство сліпих», на якому широкому загалу коротко будуть представлені основні досягнення проекту.

Учасники: представники громадських організацій інвалідів та їх підприємств, інших НГО, фахівці органів державної влади, Фонду соціального захисту інвалідів, юристи-практики і науковці.

Метою проекту «Громадське лобіювання впровадження окремих стандартів ЄС у сфері забезпечення прав інвалідів» що здійснюється Харківською міською ГО «Інститут прикладних гуманітарних досліджень» за підтримки Європейської програми  є – перегляд законодавства про працю інвалідів на основі стандартів ЄС і досвіду держав ЄС, розробка нових підходів до розуміння державної системи працевлаштування, діяльність з наближення законодавства ЄС до законодавства України.

Контакти: Кохан Валерія Павлівна, iahr@online.ua, 050 4065969

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: