ВПО, АТО й тендери: моніторинг використання бюджетних коштів

Програмна ініціатива “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує три конкурси

Програмна ініціатива “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує три конкурси.

Мета конкурсу “Громадський аудит використання бюджетних коштів на забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб” (ВПО) – забезпечення ефективного громадського контролю за витрачанням бюджетних коштів, виділених на забезпечення різноманітних потреб внутрішньо переміщених осіб у місцях їх тимчасового перебування; виявлення та широке оприлюднення фактів порушень і службової недбалості в діяльності окремих посадовців, а також підготовка конкретних пропозицій, спрямованих на забезпечення максимально ефективного використання бюджетних коштів. Останній термін подання проектів – 7 жовтня 2014 року.

Мета конкурсу “Посилення прозорості та відповідальності використання бюджетних коштів на забезпечення потреб Антитерористичної операції” (АТО) – забезпечення прозорості та відповідальності органів державної влади при використанні бюджетних коштів, виділених із державного бюджету на потреби Антитерористичної операції. Останній термін подання проектів – 7 жовтня 2014 року.

Мета конкурсу “Моніторинг процесу державних закупівель у регіонах України” – апробація здійснення громадського контролю за процесом державних закупівель відповідно до Закону України “Про здійснення державних закупівель” у регіонах України, виявлення, оприлюднення й оскарження фактів порушення законодавства про їх проведенні. Останній термін подання проектів – 20 жовтня 2014 року.

Контакти:
“Демократична практика”
Лілія Баран, baran@irf.ua
Олена Луцишина, lutsishina@irf.ua
cs@irf.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: