ВПО: як виміряти інтеграцію? Обговорення

Обговорення відбудеться 19 грудня, о 19.00

Внутрішньо переміщені особи досі перебувають в Україні в нерівних умовах щодо більшості жител_ьок. У 2017 році Прем’єр-міністр України підписав Стратегію інтеграції ВПО та впровадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2020 року.

Проте, за словами представни_ць Міністерства соціальної політики, до цієї Стратегії не увійшли індикатори, за якими можна було б оцінювати успішність інтеграції ВПО, як на місцях, так і на національному рівні.

Щоб запропонувати можливі індикатори інтеграції ВПО для оцінки успішності реалізації стратегії, Аналітичний центр CEDOS дослідив міжнародний досвід. 

Тепер запрошуємо обговорити, як запропоновані індикатори можуть бути корисними в розробці політик, що зроблять інтеграцію ВПО успішною.

Детальну програму заходу та посилання для реєстрації очікуйте згодом. Слідкуйте за оновленнями у фейсбуці. Подія у фейсбуці – тут.

Подія відбудеться в рамках Марафону справедливого врядування.

Заходи відбудуться в рамках “Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні”, яку виконує міжнародний фонд “Відродження” у партнерстві з Ініціативою відкритого  суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Джерело

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: