Вплив Угоди про асоціацію на АПК: обговорення на Миколаївщині й Чернігівщині

У районних центрах Миколаївської та Чернігівської областей відбудуться публічні обговорення очікуваного впливу Угоди про асоціацію з Євросоюзом на розвиток агропромислового сектору України

У районних центрах Миколаївської та Чернігівської областей відбудуться публічні обговорення очікуваного впливу Угоди про асоціацію з Євросоюзом на розвиток агропромислового сектору України. Заходи проводить Сіверський інститут регіональних досліджень за підтримки Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду “Відродження”.

Дати заходів у Миколаївській області:
селище Жовтневе – 12 травня;
м. Баштанка – 13 травня;
м. Вознесенськ – 14 травня;
м. Миколаїв – 15 травня;
м. Очаків – 16 травня.

Дати заходів у Чернігівській області:
м. Борзна – 30 квітня;
м. Ніжин – 22 травня;
м. Сосниця – 27 травня;
м. Носівка – 3 червня;
м. Щорс – 12 червня.

Місця проведення – зали засідань місцевих державних адміністрацій.

Початок заходів – о 9:00.

Експерти представлять аналіз можливих структурних змін в аграрному секторі України після набуття чинності розділів III, IV, V і VI Угоди про асоціацію. Буде проаналізовано її можливий вплив на розвиток домогосподарств, зайнятість населення та розвиток підприємств.

Під час заходів буде розглянуто питання органічного фермерства, генетично модифікованої продукції, санітарних і фітосанітарних заходів, сертифікації, стандартів торгівлі рослинами, насінням рослин, продуктами, отриманими з рослин, фруктами й овочами, живими тваринами та продуктами тваринництва, сільськогосподарськими товарами в межах Зони вільної торгівлі з ЄС.

Контакти:
Сіверський інститут регіональних досліджень
Людмила Чабак
(0462) 676 052
siverian@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: