Вплив на владу для вирішення місцевих проблем: круглий стіл в Одесі

29 квітня з 12:00 до 14:00 в Одесі відбуватиметься круглий стіл “Вплив громадянського суспільства на владу для вирішення місцевих проблем”

29 квітня з 12:00 до 14:00 в Одесі (прес-центр “Паритет”, пров. Семафорний, 4, ТЦ “Середньофонтанський”, 3-й павільйон, 2-й поверх) відбуватиметься круглий стіл “Вплив громадянського суспільства на владу для вирішення місцевих проблем”. Захід проводить Одеська обласна організація ВГО “Комітет виборців України” за підтримки програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”.

В обговоренні візьмуть участь представники громадських організацій з Одеської, Миколаївської, Херсонської областей, АР Крим, експерти, громадські активісти, журналісти.

На початку заходу відбудеться прес-конференція, на якій буде презентовано результати всеукраїнської ініціативи “Адвокасі в дії”.

Робоча частина зустрічі розпочнеться з представлення й обговорення успішного досвіду реалізації місцевих адвокаційних кампаній у різних регіонах України. Крім того, буде презентовано видання “Адвокасі в дії: 15 успішних місцевих ініціатив”.

Однією з тем заходу стане презентація й обговорення відеоролика про історію боротьби одеситів проти сумнівного генерального плану “Генеральний протест Одеси: ніхто, крім нас”. Учасники ініціативи поділяться досвідом розгортання протесту, а також розкажуть про його нинішні заходи.

Заключну частину круглого столу буде присвячено доцільності й можливості подальшого впровадження в Україні місцевих адвокаційних ініціатив, їх формам і засобам, а також варіантам об’єднання зусиль у цій сфері.

Контакти:
Одеська обласна організація
ВГО “Комітет виборців України”
(048) 716 40 18
odesakvu@ukr.net

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: