Вплив Європи та Росії на газовий ринок України обговорять на експертній толоці

14 жовтня о 10:00 у Києві відбудеться Перша експертна толока “Європеїзація газового ринку України та російський фактор”

14 жовтня о 10:00 у Києві, у готелі “Хрещатик” (вул. Хрещатик, 14), відбудеться Перша експертна толока “Європеїзація газового ринку України та російський фактор”. Захід організовує Громадська експертна рада при Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС у межах проекту “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), який здійснюють “Pact” в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час толоки відбудеться презентація аналітичної записки аналітика Міжнародного центру перспективних досліджень Ільдара Ґазізулліна “Газовий ринок України: європеїзація та російський фактор”. Її присвячено основним міжнародним зобов’язанням України в газовій сфері, зокрема щодо приведення національного законодавства у відповідність до законодавства ЄС, перегляду системи ціноутворення, реалізації програм реформування газового сектору, у т.ч. НАК “Нафтогаз України”.

До дискусії у форматі круглого столу залучено провідних фахівців у сфері енергетики, представників органів державної влади, державних і міжнародних компаній газового сектору, Представництва ЄС в Україні та міжнародних інституцій.

Модератор толоки – Михайло Гончар, директор енергетичних програм центру “Номос”. Робочі мови – українська, англійська.

Програма толоки

Громадська експертна рада при Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС
Тата Пеклун
067 622 71 12
tata.peklun@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: