Вперше Австрійський Давос у Києві

5 липня 2010 року об 11:30 в інформагентстві "Інтерфакс-Україна" у Києві відбудеться прес-конференція з нагоди відкриття Альпбахської Літньої Школи з Європейської Інтеграції (АЛШЄІ).

На прес-конференції будуть присутні:

  • Др. Ерхард Бусек – президент Європейського Форуму Альпбаху (1991-1995 – віце- канцлер – Австрійської республіки; Голова Австрійськой Народної партії, 2002 – 2008 – Спеціальный координатор Пакту Стабільності для Південної та Східної Європи).
  • Арсеній Яценюк – лідер політичної партії «Фронт Змін».
  • Маркус Вукетич – посол Австрійської Республіки в Україні.
  • Й.В. Пан Пітер Ян Волтерс – посол Королівства Нідерландів в Україні та Республіці Молдова
  • Роман Шпек – екс-голова представництва України в Європейському Союзі.

 

Альпбахська Літня Школа з Європейської Інтеграції (АЛШЄІ) вперше відкривається у Києві на базі Національного університету “Києво-Могилянська Академія” за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Щорічно, починаючи з 1945 року, у мальовничому тірольському містечку Альпбах (Австрія) проходить “Європейський Форум Альпбах” www.alpbach.org, на який збираються провідні діячі науки, культури, політики, бізнесу, об’єднані спільною ідеєю – збереження європейської культури. Протягом двох тижнів Альпбах перетворюється на аналог Давосу, платформу для обміну ідеями та досвідом експертів Європейського Союзу (ЄС). З 1992 року у рамках форуму проводиться Літня Школа з Європейської Інтеграції. АЛШЄІ проводиться вже у 10 країнах, а з 2010 року – і в Україні.

Метою Школи є ознайомлення студентів з основами функціонування Європейського Союзу, передача навичок та досвіду для аналізу соціально-економічних та юридичних питань Європейської Інтеграції. Для студентів випадає унікальна нагода – опинитися у мультикультурному середовищі, отримати знання від безпосередніх учасників ЄС, відомих учених, політиків, бізнесменів, від українських та зарубіжних представників ЄС.

Інтенсивний двотижневий курс з Європейської Інтеграції та Права пройде з 29 червня по 9 липня 2010 року у Києві. Лекції та фінальний іспит будуть проводитися англійською мовою.

Місце проведення прес-конференції: “Інтерфакс-Україна”, вул.Рейтарська, 8/5а.

Контактна особа – Аліна Карась + 380675012933 E-mail: ig.alpbach.kiev@gmail.com.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: