Вознесенські активісти пропонують удосконалити роботу Центру адмінпослуг

Активісти міста Вознесенськ (Миколаївська область) надали рекомендації щодо покращення роботи місцевого Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) за підсумками проведеного моніторингу

Активісти міста Вознесенськ (Миколаївська область) надали рекомендації щодо покращення роботи місцевого Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) за підсумками проведеного моніторингу. Моніторинг координувала МБО “Фонд громади Вознесенська” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Робоча група моніторингу запропонувала внести такі зміни в роботу ЦНАП: систематизація інформаційних карток (їх поділ за кольором), створення умов для прийому людей з обмеженими фізичними можливостями, покращення графіку роботи, надання супутніх послуг, використання сучасних інформаційних технологій для роботи з клієнтами.
 
За результатами зустрічі Тетяна Зелінська, начальниця відділу забезпечення депутатської діяльності та зв’язків із громадськістю апарату виконавчого комітету міськради, зазначила: “Цього року це справді незалежний погляд на роботу центру з боку громадськості та користувачів. Проведення незалежної оцінки дасть змогу значно покращити якість послуг і роботу центру загалом. Виконавчий комітет, у свою чергу, готовий надати всебічну підтримку в проведені моніторингу та забезпечить урахування рекомендацій у повсякденній роботі ЦНАП”.

Контакти:
МБО “Фонд громади Вознесенська”
Вікторія Бальцер
097 51 85 855
voz-cf@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: