Волонтери привезли книжки для бібліотек у Посад-Покровському та Благодатному

Команда громадської організації “PEN Ukraine” відвідала Благодатне та Посад-Покровське Чорнобаївської громади. Благодійники привезли сільським бібліотекам нові книжки. Літературно-волонтерську місію підтримав Міжнародний фонд “Відродження”.
Про це повідомив Український ПЕН на своїй сторінці у Facebook.
Волонтери відвідали заклади культури та бібліотеки, а також поспілкувалися з місцевими мешканцями.

Посад-Покровське і Благодатне протягом довгих місяців знаходились на лінії фронту. 8 місяців Благодатне перебувало під контролем російських військових.
У Посад-Покровському від ворожих обстрілів зазнали пошкоджень понад 90% домівок. Будинок культури у селі зруйнований. Раніше у ньому знаходилася бібліотека, книжковий фонд якої налічував 13 тисяч екземплярів.

 
Внаслідок військових дій матеріально-технічна база книгозбірні майже повністю знищена. Тож підтримка волонтерів у вигляді літератури – надзвичайно цінна для громади, яка мріє про відновлення культурного життя на селі.

  •  Кліп до пісні “00:00” українського рок-гурту “The Hardkiss” знімали у Посад-Покровському Чорнобаївської громади. Зйомки проходили у лютому 2023 року. Кліп присвячений українським енергетикам. У ньому знімались працівники “Херсонобленерго”.
  • Мешканці Білозерської громади отримали продуктові набори. Допомогу передала благодійна організація “Save the Children”. Продуктові набори видали жителям Новодмитрівки, Томиної Балки та Розливу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: